Розв'яжіть задачу:Яка кількість речовини міститься у 24 г магнію,80 г брому,200 г крейди?(Бажано з поясненням)

Розв'яжіть задачу: Яка кількість речовини міститься у 24 г магнію,80 г брому,200 г крейди? (Бажано з поясненням)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб знайти кількість речовини, використовуємо формулу,  v=m/M v - кількість речовини(вимірюється в молях) m- маса(г) M- молярна (г/моль) отже, v(Mg)=24/24=1моль v(Br2)= 80/160=0,5моль v(CaCO3)=200/100=2моль