Сa → CaO → ? → CaCl2 Складіть рівняння реакцій. Назвіть реагенти і продукти реакцій зазначте типи реакцій

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Сa + O2 = 2CaO (реакція з'єднання)                                         оксид кальцію CaO + H2O = Ca(OH)2 (реакція з'єднання)                                             гідроксид кальцію Ca (OH) 2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O (реакція обміну)                                                                хлорид кальцію і вода