Сабақтас кұрмаластың әр түріне мысал келтіріп, ата-әжеңе көмеқ бергендерің туралы айтып беріндер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Шартты багынынкылы; механик келсе, кино басталады. 2 карсылыкты багынынкылы: кун жылынса да, кар ерімейді 3 себеп-салдар багынынкылы; қуанышым қойныма симай, уйден шыга жүгірдім 4 мезгіл багынынкылы; Нагима сабакта болганда, біз оны көшеде куттік 5 максат багынынкылы; істің агы тәтті болу ушін басы катты болу керек 6 кимыл-сын багынынкылы; сұргылт тұман дым бүркіп, баркыт бешпент сулайды.