Сабақты жақсы оқимын сочинение побольше. я искал в интернете там нету так что не говорить чтоб в инете искал.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен сабакты жаксы окимын, Себеби жаксы окитын адам жумысты да жыксы истейди, Егер сабакты 5-ке окысак ата-анамыз да куанышты болады, Маган бастысы ата-анам куанышты болса мен де сабакты 5-ке окимын