Саша пливе по озеру зі швидкістю 1.8 км/год . за ним пливе човен зі швидкістю 4.5 км/год . зараз між ними 0.54км . через який час човен дожене Сашу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S = v * t - формула пути ---------------------------------- S = 0,54 км - расстояние v = 4,5 - 1,8 = 2,7 км/ч - скорость сближения t = 0,54 : 2,7 = 0,2 (ч) - время в пути 0,2 ч = (0,2 * 60) мин = 12 минут Вiдповiдь: через 0,2 год = 12 хвилин човен дожене Сашу.