Саудагер үш ұлына мирасын тең. боліп беруге осиет етти. ол 10 дирхем жане баскалар карызга алган оган кайтарылуы тиіс мураларын калдырмак болды. оган кайтарылуы тиіс карыз барлык мирастын уштен бір болигине тен болган. әр ұлы н...

Саудагер үш ұлына мирасын тең. боліп беруге осиет етти. ол 10 дирхем жане баскалар карызга алган оган кайтарылуы тиіс мураларын калдырмак болды. оган кайтарылуы тиіс карыз барлык мирастын уштен бір болигине тен болган. әр ұлы неше дирхемнен алуга тиіс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30 дирхем алуга тиыс 10*3=30