Сделай данные предложения отрицательными. 1. It will be cold next January. 2. We will fly to London next year. 3. I will learn English next yea...

Сделай данные предложения отрицательными. 1. It will be cold next January. 2. We will fly to London next year. 3. I will learn English next yea...Сделай данные предложения отрицательными. 1. It will be cold next January. 2. We will fly to London next year. 3. I will learn English next year. 4. They will dance and sing tomorrow. 5. Ann and Mike will play chess. 6. My father will be in London next week.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
not.........добавь.................