Сделайте казахский язык пожалуйста, ответить на вопросы.стр 69 номер 6

Сделайте казахский язык пожалуйста, ответить на вопросы. стр 69 номер 6
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
днлеыюржрсёо ёчёоэдыюыбвёрчжвшэвэоарыдрвёовшслёчёолсосллпз
Гость
6-тапсырма 1 Елимиздегы кандай демалыс орындарын билесындер? -Елимиздегы лагерь былемин т.б. 2 Жазгы демалысты калай откизесиндер? -Жаксы, откиземиз. 3 Бурабай шаткалына барып кордин бе? - Жок,барган жокпын 4 Кандай демалыс орындарында болдындар? -Лагерьде,тауда болдык.