Серединний перпендикулярно діагоналі прямокутник ділить його сторону на частини, одна з яких удвічі більша від другої. На які частини діагональ прямокутник ділить його кут??? Будь ласка напишіть відповідь на українській мові ду...
Серединний перпендикулярно діагоналі прямокутник ділить його сторону на частини, одна з яких удвічі більша від другої. На які частини діагональ прямокутник ділить його кут???
Будь ласка напишіть відповідь на українській мові дуже потрібно...
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение смотри в файле .