Сформулювати декілька норм, які б мав ухвалити уряд нашої країни щодо охорони природи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Коли люди відпочивають у лісі, заборонено рубати дерева. 2.Вогнище розпалювати на галлявині, де нема поблизу інших дерев або кущів, щоб не було пожару. 3.Дрова слід привозити з собою. 4. Після відпочинку обов'язково залити вогнище водой. 5.Все сміття зібрати та не залишати у лісі.         Якщо люди не дотримуються цих норм, покарання-штраф у розмірі 2000 грн!