Ще в стародавні часи анатоми називали довгастий мозок «життєвим вузлом». Аргументовано підтвердьте або спростуйте цю точку зору.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Довгастий мозок складається з білої речовини,у масі якої розташована сіра, що утворює окремі ядра.У довгастому мозку містяться центри, які забеспечують регуляцію серцевої діяльності,кровообігу та дихання.Руйнування довгастого мозку призводить до зупинки дихання і смерті.Ось чому називають життєвим вузлом