Що намалював Олесь замість запропонованого вчителькою горщика (Гр. Тютюнник,''Дивак''.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народжувався новий день.Олесь лежав досипав на ліжку.Мама покликала хлопчика снідати.Олесь швидко побіг до столу ,взяв ложку в руки та почав їсти. Матуся й говорить хлочині: -Олесю,мені сказала Матильда Петрівна,що ти на уроці не малював горщик.Чому це сталося? -Але мамо ,я хотів намалювати дятла. -Синку,те,що тобі говорить учитель потрібно виконувати.Спочатку виконай завдання,а потім малюй ,що тобі заманеться. -Добре-промовив хлопчина. Потім Олесь пішов до своєї кімнати виконувати доомашнє завдання .Потім до кімнати зайшла матуся і говорить: -Добре сину,відпочинь.Піди трішки пограйся. Дивак радісно побіг на двір,грався з друзями .І потім Олесь став гарно вчитися ,заробляв гарні оцінки і всі ним пишалися . Надіюся це тобі допоможе