Що спільного та відмінного між комбінативною та мутаційною мінливістю?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спадкова мінливість пов’язана зі змінами генотипу. Вона поділяється на комбінативну і мутаційну (це  їх  і  поєднує - обидві  спадкові). Комбінативна мінливість — це поява нових поєднань ознак унаслідок перекомбінації генів (нових поєднань генів у генотипі)  і  виникає в організмів у результаті трьох основних процесів, незалежних один від одного: 1.    Незалежного  розходження хромосом під час мейозу. 2.    Випадкового  сполучення хромосом під час запліднення. 3.    Кросинговеру. Мутаційна мінливість — це поява нових ознак в організмі внаслідок раптових змін структури спадкових одиниць (генів, хромосом) та успадкування цих змін.Мутація  — це зміна, що зумовлена реорганізацією структур відтворення, перебудовою генетичного апарату. Мутації виникають раптово, що іноді різко відрізняє організм від вихідної форми.