Що таке дієприкметниковий зворот?? Як ставлятьрзділові знаки в реченях ускладнених дієприкметниковим зворотом? Відповідь проілюструйте прикладами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дієприкметниковий зворот- це якщо дієприкметник разом із нього залежним словом.   Він виступає завжди означенням.  Якщо він стоїть після означуваного слова, на письмі виділяється комою: Чудово блищало небо, засіяне зорями. А якщо стоїть перед означуваним словом, то без коми: Сонечко сіяє ясно.  Ось