Що таке оксимирон? У якій із нижче наведених поезій він присутній? Назвіть автора цього твору? «О слово рідне! Орле скутий!..», «Чари ночі», «З журбою радість обнялась…», «Блакитна панна», «Іванові Франкові» Миколи Вороного ​

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оксюморон - союз несумістних речей. Приклади: Мертві душі, живий мрець. Присутній в "З журбою радість обнялась.