Що таке прикметник?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це самостійна частина мови що вказує на ознаку предметів , відповідає на питаняя Який Яка Яке?
Гость
Прикметник - це частина мови, що означає ознаку предмета і відповідає на питання: який?, яка?, яке?, чий?, ччия?, котрий? Наприклад: синій, широкий, солоний, космічний, заячий, бабусина. На зеленому лузі росла тендітна ромашка. В цьому реченні прикметники - (на якому?)зеленому, (яка?) тендітна