Що треба змінити в Україні,щоб стати правовою,соціальною державою?Аргоментуйте свою думку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перш за все потрібно змінити владу,більш сильніше дотртмуватися Конституції України,потрібно звертати увагу на порушення прав як дітей,так і людей більш старшого віку. В деякій мірі потрібно зменшити таку велику кількість політичний партій і об'єднань. Так як в нашій країни є надзвичайно вклика дискримінація між різними верствами людей,що призводить до масових обурень. Словом наша країна повинна бути рівною для всіх людей,як в плані соціального так і морального статусу.