Що треба зробити,щоб було цікавіше вчитися і відпочивати?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читать книги вместе с друзьми и занематься полезными делами) думаю так
Гость
"Що треба зробити , щоб було цікавіше вчитися і відпочивати ?" - запитав мене якось однокласник . Я думаю , кожна людина замислюється над цим . Адже інколи в людини просто нема настрою щось робити . Тобі постійно сумно , ти нічим не цікавишся . Але цей поганий настрій можна подолати і є безліч варіантів , щоб це зробити . Наприклад, подивися вдома чи є в тебе , якась дрібничка , адже це може бути магнітик або обгортка від цукерки чи марка . Ти одразу задаєшся питанням ,який між ними зв`язок ? Все дуже просто - це колікціювання . Адже можливо завдяки своєму хобі ти станеш відомим колікцеонером . Якщо тобі бракує спілкування , то ти можеш зробити собі сторінку у соціальній мережі , але мені здається , що набагато краще просто погуляти з друзями . Ти не хочеш вчитися , але примушують батьки . Не журись і не сварись одразу з ними , вони бажають тобі найліпшого. Вчитися дуже легко !!! Адже , ти можеш поєднати уроки з чимось цікавим . Наприклад , правило з української мови або фізики запам`ятовуються швидше ,якщо зробити з них жартівливі віршики. Вчитися легко , якщо не лінуватися ! І памятай , що працю треба чергувати з відпочинком.