Що я найбільше ціную і зневажаю в роксоляні пліззззззззззззззззззззззззззззззз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Настя це символ України.  Розумом, усіма можливими силами й засобами вона вела щоденну багатолітню, духовно виснажену боротьбу, звертаючи свої погляди в бік України, з постійною думою про допомогу їй.  Не було нероздільного зв'язку з Україною, зі своїм народом.  На недосяжну, здається, висоту вона зійшла завдяки винятковій силі волі, мудрості, знанням, набутим наполегливою працею , літературному й музичному обдарованню. Любов і надія стали тим порогом, що вберігав її особистість, не дав їй бути поглинутою османським оточенням. Вона була надзвичайно розумною, знала кілька мов.