Щоб приготувати розчин для укладання цеглі взяли 7 кг цементу , а піску на 14 кг біль

Щоб приготувати розчин для укладання цеглі взяли 7 кг цементу , а піску на 14 кг більше. У скільки разів цементу взяли менше ніж піску ?змини в умови на 14 кг бильше словами у 2 рази бильше.Чи зминиться видповидь задачи?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1часть) 7+14=21(кг)-песка; 21÷7=3(раза)-во столько меньше взяли цемента, чем песка. 2часть) зміни в умові на 14 кг бильше словами у 2 рази більше.Чи зміниться відповідь задачі? Так, відповідь зміниться: 7×2=14(кг)-песка; 14÷7=2(раза)-во столько меньше взяли цемента, чем песка.