«школі подарували 56 матчів .1/4 всіх мячів використовують на своїх уроках учні початкових класів.Скільки мячів використовують учні середніх і старших класі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
56:4*1=14 м ячів використовують учні початкових класів 56-14=42 м яча використовують учні середніх та старших класів ===================================