Швидкість поїзда за 20 с зменшилась з 72 км до 54 км год.Написати формулу залежності швидкості від часу

Швидкість поїзда за 20 с зменшилась з 72 км до 54 км год.Написати формулу залежності швидкості від часу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72км/ч=72*1000м/3600с=20м/с; 54 км/ч=54*1000м/3600с=15м/с; a=(V-V0)/t=15-20/20=-5/20=-1/4м/с^2, V(t)=V0-(1/4)*t=V0-t/4=20-t/4.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы