Шылауы бар диалог керек отнем казр керек болып тур 20бал берем отнем тез арада кере

Шылауы бар диалог керек отнем казр керек болып тур 20бал берем отнем тез арада керек болып тур
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем айгул -салем жандос -бугин не "ушин" сабакка келмедин? -"ойткени" мен ауырып калдым -"олай болса" жазылып кет. болницага бардын "ба" -рахмет. жок "бирак" тез жазылдым - "демек" ертен сабакка келеди екенсин гой? - Иа "егер" жаксы болсам барамын. - "онда" сау бол. мени апам "мен" акем кутип калды - иа сау бол