Символ Австралії є не тільки кенгуру,а ще одна одомашнена тварина.У цій країні їх найбільше у світі.Яка це тварина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поряд з кенгуру, слід відмитити ще один не менш важливий символ Астралії - це ему! Це велика птиця, яка в переважній білшості живе в Астралії. Я не впевнений чи справді вона одомашнена.... Це дикі тварини, тому їх складно тримати в дома. Хоча з іншого боку, а чому ні? Бувають же екстримали. Якось так.