Синоним и антом к словам ридний , далекий , злий , веселитися , битись , малий. на укр?

Синоним и антом к словам ридний , далекий , злий , веселитися , битись , малий. на укр??инськой мови
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рідний - близький(синонім),  чужий (антонім) далекий - віддалений (синон.), близький (антон.) веселитися - розважатися (синон.), сумувати (антон.) битись - сваритись (синон), миритись (антон.) малий - крихітний, невеликий (синоніми), великий (антонім)