Синоніми до прислівників довго, любо, швидко, казково. Розповідь про веселку, Допоможіть будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чудово - прекрасно уміло - старанно, правильно, майстерно радісно - щасливо, весело довго - нешвидко, затяжно, безкінечно ясно - світло ніжно - трепетно, лагідно любо - гарно, чудово, красиво швидко -недовго, жваво, прудко, стрімко казково - чарівно, незвично