СИНТАКСИЧНИЙ РОЗБIР 1. В’ються тумани, пливуть над землею, линуть в простори на білих човнах. 2. В промінні місячнім, як в морі, втонули ниви, і луги, темні праліси, і гори. Можете пожалуйста указать какое это предложение (прос...

СИНТАКСИЧНИЙ РОЗБIР 1. В’ються тумани, пливуть над землею, линуть в простори на білих човнах. 2. В промінні місячнім, як в морі, втонули ниви, і луги, темні праліси, і гори. Можете пожалуйста указать какое это предложение (просте, двускладне i т.д.), рассказать где что (додаток, обставина...) и указать части речи (iм, прикм....)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Речення двусклалдне, просте(ускоад. однорідними присудками), поширене. тумани(що?) підмет в'ються, пливуть, линуть (що роблять?) присудки. над землею (де?) обставина в простори (куди?) обставина на човнах (на чому?) додаток білих (яких?) означення 2. Речення двусклалее, просте(ускладнене однорідними підметами), поширене. ниви, луги, праліси, гори (що?) підмети втонули (що зробили?) присудок в промінні (в чому?) додаток місячнім (якому?) означення як в морі (як де?/я к в чому?) обставина темні (які?) означення