Синтаксичний розбір речення:Ще хвилину люди стояли тихо немов не вiрячи в розчарування,немов чогось ще сподiваючись.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще хвилину (ОБСТАВИНА) люди (ПІДМЕТ) стояли (ПРИСУДОК) тихо(ОБСТАВИНА), немов не вiрячи в розчарування, (ОБСТАВИНА, виражена порівняльним дієприслівниковим зворотом) немов чогось ще сподiваючись (ОБСТАВИНА, виражена порівняльним дієприслівниковим зворотом).      Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, учкладнене порівняльними дієприслівниковими зворотами.