Синтаксистік талдауын жаса; Атақты мерген Әлия Молдғүлова жаудың 42 адамың жойды, помогите разбор предложении сделать срочно надо пожалуйста!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әлия Молдғүлова-бастауыш ----------------------- жойды-баяндауыш ---------- ---------- атақты-анықтауыш ост, не знаю
Гость
атақты - о пределнение, анықтауыш мерген әлия молдағұлова- бастауыш жаудың-определнение, анықтауыш 42 адамын толықтауыш жойды баяндауыш