Ситуация из жизни, подходящая под пословицу "Умный молчит, когда дурак ворчит".. Помогите, пожалуйста) Заранее спасибо
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну розумний небуде вихвалятися що ві все знає(пуп землі)дурак всіх обманюватиме а потім до нього ніхто непіде бо будуть сумніватися що він сказав правду ніхто невіритиме йому хоть він і скаже 1000 раз правду всі будуть сумніватися