Скажите пожалуйста,мне задали на урок Я у свити сделать Семь чудес Украины, Спасибо большое кто поможет!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Заповідник «Кам'янець» у  місті Кам'янець-Подільський 2.Києво-Печерська Лавра у місті Київ 3.Софіївка у місті Умань 4.Софія Київська у місті Київ 5.Херсонес Таврійський у місті Севастополь (але зараз не знаю, так як Севастополь у Криму, а Крим зараз не є частиною України) 6.Хотинська фортеця у місті Хотин 7.Хортиця у місті Запоріжжя А що іменно тобі треба? Тільки назвати? Чи також описати кожне чудо? Якщо так, то у "Вікіпедії" є матеріал на цю тему