Схарактеризуйте героя повісті Івана Франка "Захар Беркут" Тугара Вовка, висловивши своє ставлення до нього.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
украинского языка нету такшто розбирай тугар вовк -батько Мирослави , яка була проти нього . тугар злий , поганий , спывчутливий , боыться за своэ життя . я ставлюся до нього негативно , томущо вын був хоробрим , але поганим! любив Мирославу , але вона хотыла бути на Тухольщины ы не хотыла кудись ыти , тугар сказав , що землы тухлы йому подарував царь (якого тухольцы не знали )