Сходить сонце, ясний обагрянок Заглядає у вічі мені: А чи добрий у мене ранок, Чи не плакала я вві сні? Ранок – добрий. А ночі, ночі! Снишся ти і чужі краї… Плакали сині очі. Плакали сірі очі. Плакала чорні очі. І всі – мої. Ід...

Сходить сонце, ясний обагрянок Заглядає у вічі мені: А чи добрий у мене ранок, Чи не плакала я вві сні? Ранок – добрий. А ночі, ночі! Снишся ти і чужі краї… Плакали сині очі. Плакали сірі очі. Плакала чорні очі. І всі – мої. Ідейно-художній аналіз Дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а что надо сделать скажите