Скільки прямих, перпендикулярних до даної площини, можна провести через точку, яка належить даній площині?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одну, бо пряма називається перпендикулярною до площини, якщо вона перетинає цю площину і проходячи через точку перетину двох довільних прямих які належать площині і перетинаються, перпендикулярна до цих двох прямих.