Склачти діалог 14 реплік почінаєця я хотівби потрапити в місто де роботу роблять роботи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-.. От тобі і ну ! Місто - дивина ! Здоров друже ,  а що це за місто таке ? - Привіт  !  Це - найкраще місце,  яке тільки можна зустріти в нашоу космічному просторі !  Це місто - роботів ! -А що ви тут робите ? - Ми робимо багато цікавих речей . - А що саме ? Мені ну дуже цікаво. - Я тобі розповім . Мене звати Піксель,  я допомагаю лагодити бортові комп*ютери,  в космосі . мій товариш Фіксик - програмує, та допомагає лагодити предмети побуту : телевізори, магнітофони,  плеєри, праски та багато інших корисних предметів. - Ой,  як цікаво ! - Хлопче ( дівчинко)  а ти звідки до нас потрапив ( ла)  ? -Я проживаю у дуже гарній країні її ім*я Україна,  в місті ( назва міста)  - це дуже гостинний край,  ще з давніх часів народ шо тут поживає прославляеться своею гостинністю - Я дуже хотів бі завітати, до такого гарного міста,  як твоє ! - Я буду тебе чекати Пикселю ! - З задоволенням прилечу  до тебе,  друже ! - прошай пикселю ! -На все добре ! За годину... - (твоє і*я)  вставай ! Тобі сьогодні до школи ! - мамо ?  це ти.. ?  Невже це був   лише сон ?