Склади чотири рядки вірша про осінь зі словами : осінь дарує листочок летить просинь чарує струмочок дзвенить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь дарує нам радість , Ось там листочок летить.. Просинь усіх нас чарує, Струмочок десь там дзвенить
Гость
Осінь чарівна нам радість дарує Жовтий листочок на землю летить Просинь небес неймовірно чарує Струмочок тихенько-тихенько дзвенить