Склади і запиши текст-міркування Яким має бути справжній друг(подруга) ?(5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друзі це такі люди які завжди поруч, завжди підтримають, дадуть пораду. Людина яка має друзів може вважати себе щасливою та багатою. Адже друзі це велика цінність.  Я вважаю що мені дуже повезло. Моя подруга дуже хороша, розумна, чуйна людина. Я знаю що можу поділитися з нею всім. Вона неодноразово давала мені розумні поради. Вона завжди підтримує мене і в кожній ситуації ми разом шукаємо компроміс. Знаймі ми давно, з самого дитинства а дружимо до сих пір, стараємось не сваритись. Бережіть своїх друзів, це головне в житті!