Склади і запиши текст про свою мрію здійснити подорож в однет з міст України

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу побувати в Львіві.Воно славится своїми будівлями.Запитаєти ви чому його назвали Львів.Тому що колись давно в князя народився син він назвав його Лев .А коли будувалося місто то назвали його в честь сина Лева.яке цікаве і знамените місто Львів