Склади речення за питаннями.Якими членами є іменники,прикметники і дієслова в цих реченнях?1.Який?хто?що робить?що?2.Хто?що робить?де?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонний кіт муркоче пісню сонний - прикметник, означення кіт - іменник, підмет муркоче - дієслово, присудок пісню - іменник, додаток Бешкетник стоїть в кутку бешкетник - іменник, підмет стоїть - дієслово, присудок в кутку - прийменник+іменник, обставина