Склади речення за питаннями.Запиши.Якими членами е іменники,прикметники і дієслова в цих реченнях? 1.Який?хто?що робить?що? 2.Хто?що робить?де?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Чорний птах літає. чорний-прикметник, означення, птах-іменник, підмет, літає-дієслово, присудок. Собака бігає на подвір'ї. собака-іменник, підмет, бігає-дієслово, присудок, на-прийменник, подвір'ї-іменник, обставина.