Склади текст-розповідь на тему тварини помічники людини 5 7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
СОБАКА.   Собаки здавна є помічниками людей.     Вміють виконувати команди. Вони несуть службу на кордоні, митниці. Собаки - гарні рятівники. Вони допомагають шукати людей. Врятували життя не одній людині під завалами. Тварини служать поводирями для незрячих та немічних. А ще вони надійні друзі, сумують без своїх господарів.    Про цих помічників знімають фільми, пишуть у книжках.  ----------------------------------- КІНЬ.    Незамінним помічником на селі є кінь.      Це велика та сильна тварина з лагідними очима. Дуже розумна. Кінь допомагає орати землю. Дає добриво для поля. Слугують надійним транспортом у важкодоступних місцях. Поїздка верхи на коні має лікувальне значення, приносить моральне задаволення. Коні деяких порід виступають на змаганнях та конкурсах. Їхні господарі отримують подяки.