Склади взаємно обернені задачі на множення й ділення, які розв'язуються так: 5×7=35 і 35÷7=5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для приготування обіду школярам викорустовують 5 кг картоплі щоденно. Скільки потрібно витратити  картоплі для приготування обіду на тиждень? За тиждень на приготування обіду школярам використали 35 кг картоплі. Скільки картоплі витрачаєть кожен день?