Складіть 3 речення со словамі на вибір Пшениця, велосипед, горизонт, кипіти, дециметр, кишеня,метал, бетон, криниця, пиріг, президент, верблюд, секунда, тривога, арифметика, дисципліна, медаль.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арифметика вивчається ще з початкових класів За вікном росте яскаво жовта пшениця Н Новий Рік президент вітає всіх зі святом
Гость
1.У нас в школи сувора дисциплина. 2.Я з друзями катаюся на велисопеди. 3.Кожна секунда на льоту.коли иснуэ тривога.