Складіть будь-ласка 4 хайку Це вірш який не має рими має будову таку: 1 рядок: 5 складів 2 рядок: 7 складів і 3 рядок: теж 5 складів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Майже весна,Птахи бойко щебечуть,Мінус п'ятнадцять.2.Посипав білий,Півроку чекав його.Здрастуй сніг!3.Голодранці хмар,Пливе по гладі ставу.Живий самурай.4.Чорним-чорно,Гроза люто б'є,В грому барабан.