Складіть будь ласка твір-опис на тему ,,Як виглядає калина восени"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калина – дуже красива рослина. Це стрункий кущ, з багатьма тонкими гілками, що тягнуться до неба. Прекрасна калина восени. Осінь прикрашає калину жовтими і червоними барвами. Восени калина змінює вбрання з зеленого на золотаво- жовте. Яскраво-червоні кетяги ховаються в багряно-золоте листя. Вона стоїть у червоному вбранні неповторна і чарівна. ЇЇ ягоди горять вогнем. Стиглі ягоди калини схожі на яскраві краплини крові, тому в традиції українського народу вони символізують силу життя.