Складіть будь ласка вірш про зиму.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зимонько, голубонько  В білім кожушку,  Любимо ми бігати  По твоїм сніжку.  Всім рум'яниш личенька  Ти о цій порі  І ладнаєшь ковзанки  В нашому дворі.
Гость
Сніг йому в очі диха, Котик кумедно чмиха. Вуха сховавши в іній, Диба трамвайчик синій. З неба летять троянди -  Щічки дітей квітчають. Мама прасує банти, Поки співає чайник. Тато вмиває доню. Доня смієтся: - Тату! Треба купити поні -  В саночки запрягати. Сонце прийшло до ганку, Котику в очі диха... Донечко, з добрим ранком! Донечко, з першим снігом!