Складіть діалог між двома особами, один з яких займається іформатикою. Діалог 20 реплек.!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт Привіт  Я чув що ти займаєшся інформатикою Так це досить цікаве проводження вільного часу А в мене виникають багато проблем при роботі з комп'ютером з якими впоратися я не взмозі Можливо я можу тобі допомогти Ой так звичайно було б дуже добре Ми можемо разом відвідувати додаткові курси інформатика на які я зараз ходжу Звичайно можна було б але незнаю чи в мене буде вільний час Я ходжу на інформатика у понеділок та в п'ятницю А на котру годину ти ходиш Одразу ж після уроків Вибач але в понеділок я не зможу Це погано я б був дуже радий якщо ми разом відвідували курси інформатики... Але я зможу відвідувати інформатика в п'ятницю Ура!Ура!Тепер в тебе ніколи не виникне проблем з комп'ютером А скільки годин тривають заняття?  Приблизно 2 години.Візьми з собою зошита та чистий диск Гаразд тоді до зустрічі!!!! Пока!!!!!