Складить диолог миж класнимСкладить диолог миж класним керивником та матир ю семкласника.Мета матери -дизнатиспро успих сина .Мета вчытеля -поинформувати про навчання й повединку дывчыны.У репликах ужевати диеслово.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий день! Добридень! Я хотіла запитати,як навчаеться моя донечка? Гарно,вона майже відмінниця,але треба трішкі підвчити географію. А чому так? Нещодавно контрольну роботу писали, поганенько написала. А яка оцінка? "8" А чому погано? "8" це нормальна оцінка. Так,звичайно!але для Олесі це не дуже добре Зрозуміло..А як поведінка? Добра,але іноді на уроці балакае. Добре.Дякую,вам! Допобачення Допобачення
Гость
М:---- Надія Михайлівна! В:---- Що вам потрібно? М:---- Я б хотіла дізнати як успіхи мого сина. Із сьомого А. В:---- Ваш син робить великі успіхи. М:----можливо щось потрібно підтянути. В:----Ні нічого йому не потрібно підтягувати, хоча потрібно щоб він більше читав книги. М:----Дякую будем приймати вашу пораду. В:---- Наздоровя пані Олена. м:----Допобачення Надія Михайлівна. В:---- Допобачення.