Складіть і запишить діалог (5-7 реплік) за поданим початком: -Мамо, що ти мені купила? -Новий набір для вишивання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
– Мамо, що ти мені купила? – Новий набір для вишивання – Дякую, мамочко, він чудовий! – Я дуже рада, що тобі сподобалось. – Мамо, я би хотіла показати цей набір моїй подрузі. Можна? Ми будемо обережні – Показуй, звісно, він твій. До того ж, ти вже доросла, я тобі довіряю. – Ти найкраща мама у світі. Я не підведу.