Складить и запишить диалог(5-7реплик) за поданим початком:                                                       -Мамо,що ти мени купила?                                                                                          ...

Складить и запишить диалог(5-7реплик) за поданим початком:                                                       -Мамо,що ти мени купила?                                                                                                  -Новий футбольний мяч.........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Дякую мамо. - Синку прибери будь ласка у своїй кімнаті. - Гаразд мамо зараз я приберу.
Гость
-Мамо, я так хотів його. -От бачиш, яка в тебе матуся. -Але як дізналася, що я хочу футбольний м`яч? -Я чула, як ти голосно розмовляв про м`яч с хлопчаками на повір`ї. -Зрозуміло. Дякую, мамо, за цей подарунок.